היכן מיוצרים המוצרים?

כל המוצרים שלנו מיוצרים ונשלחים ממפעל הייצור בתל אביב! 

עד כמה המוצרים פשוטים לשימוש והדבקה?

במילה אחת: מאוד! מרבית המדבקות שלנו הן בסגנון “קלף והדבק”, ולא דרושה כל מומחיות. באתר תוכלו למצוא הוראות הדבקה מפורטות לסוגים השונים של המדבקות, בנוסף תוכלו לצפות גם בסרטונים שלנו. אם בחרתם מדבקת קיר גדולה במיוחד, כדאי לבקש עזרה מבן משפחה או חבר. 

יש גם עיצובים בהזמנה אישית?

בטח! אל תהססו לבקש מאיתנו כל עיצוב. אם אתם מרגישים יצירתיים, צרו קשר וצוות המעצבים שלנו ידאג למצוא עבורכם את הפתרון המושלם.

ממה עשויים המוצרים?

יש לנו לא מעט סוגי מוצרים וחומרי גלם. נפרט אותם: 

  • המדבקות: ויניל לבן או שקוף ניתן להסרה.
  • דיו – אנחנו עושים שימוש רק בדיו אקולוגי וידידותי לסביבה. 
  • הדפסות קנבס –  קנבס 100% כותנה באיכות הגבוהה יותר.
  • טפטים – אנו משתמשים בבד דביק מסוג WOVEN אשר ניתן להסרה בכל רגע נתון. ותקשיבו לזה – אם שמרתם על הטפט מפני אבק ולכלוך, תוכלו אפילו להעביר אותו לקיר אחר במידה והחלטתם! 
  • כיסוי ללפטופ –  ויניל לבן ניתן להסרה + למינציה בגימור מט/מבריק לבחירתכם.
  • מדבקות לדלת – ויניל לבן ניתן להסרה.
המדבקות מתאימות לכל משטח?

המדבקות תוכננו כך שניתן יהיה להסיר אותן בקלות. כדי לשמור על הקיר, החלון, הדלת, הלפטופ וכו’, הדבק אינו חזק. לכן, חשוב לוודא שהמשטח המיועד להדבקה הוא אחיד, חלק, נקי ונטול בליטות וטקסטורות. נציין רק שלא נוכל לשאת באחריות לפגמים הנובעים ממשטח לא ישר או בעל בליטות. 

המדבקות יגרמו נזק לקיר?

כל עוד מדביקים ומסירים אותן בדרך הנכונה, בהתאם להנחיות, הקיר יישמר ממש כפי שהיה קודם לכן. בעת הסרת המדבקה, ניתן להשתמש בחום (למשל מייבש שיער) תוך כדי הקילוף מהקיר – זוהי הדרך הטובה ביותר להחלשת הדבק אפילו יותר! חשוב גם להימנע מהדבקה על משטח עם צבע רופף או מתקלף. 

אפשר להדביק על קיר שנצבע לאחרונה?

אין בעיה. חשוב רק להמתין לפחות ארבעה שבועות מיום הצביעה, כדי לוודא שלא נותרו חומרים כימיים מהצבע העלולים לפגוע באיכות הדבק. 

כיצד מנקים את המשטח לפני ההדבקה?

במרבית המקרים מספיק להשתמש במטלית יבשה על מנת לוודא שאין אבק על הקיר. ניתן להשתמש במטלית לחה או ספוג לח במים חמימים, אך יש להמתין עם ההדבקה עד שהקיר יבש לחלוטין. אין להשתמש בספריי או בחומרי ניקוי.

אפשר להשתמש במדבקות גם מחוץ למבנים?

עקרונית כן, אם כי אנחנו מגדירים את מרבית המדבקות שלנו כמדבקות לשימוש פנים. מדבקות לשימוש חוץ יציינו זאת מפורשות.

אפשר להזמין משלוח לחו"ל?

נכון לרגע זה ניתן להזמין את המוצרים של דרימיני אך ורק בישראל! איזה כיף!

תוך כמה זמן מגיע המשלוח?

ניתן להזמין לנקודת איסוף או באמצעות שליח, שניהם יגיעו אליכם תוך 3 ימי עסקים.

אפשר להחזיר מוצר?

שביעות הרצון של הלקוחות שלנו היא הדבר החשוב ביותר עבורנו! כל הזמנה ניתנת להחזרה עד 30 יום מרגע קבלתה, ומכל סיבה שהיא, וכל זמן שהמוצר נמצא סגור באריזתו המקורית. שלחו לנו הודעה, והצוות המסור שלנו כבר ינחה אתכם בכל מה שצריך.לא ניתן להחזיר מוצרים אשר הותאמו לכם אישית (למשל מוצר המכיל את שם הילד/ה שלכם).    

דברו איתנו!

יש לך שאלה בנוגע להזמנה? הצעה? אנחנו פה בשבילך!