הצהרת נגישות

אנו בחברת דרימיני, מחויבים להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכל האנשים, ללא קשר ליכולותיהם או מוגבלויותיהם. אנו שואפים להפוך את הנוכחות המקוונת שלנו לידידותית למשתמש, ואנו פועלים באופן פעיל לשיפור הנגישות של האתר שלנו כדי לעמוד בסטנדרט WCAG 2.0 Level AA.

להלן הצעדים בהם אנו נוקטים כדי להבטיח חוויה ידידותית למשתמש.ת:

  • מדיניות נגישות: הקמנו מדיניות נגישות פנימית המתארת את מסירותנו לספק סביבה דיגיטלית נגישה ומכילה לכל המשתמשים
  • שיפור מתמיד: אנו מחויבים לשיפורי נגישות מתמשכים ובודקים ומעדכנים באופן קבוע את אתר האינטרנט שלנו כדי להבטיח שהוא מתיישב עם תקני הנגישות העדכניים ביותר ושיטות העבודה המומלצות..
  • משוב משתמשים: נשמח לקבל משוב מהמשתמשים שלנו על החוויות שלהם עם נגישות האתר שלנו. אם אתה נתקל במחסומים או קשיים בזמן השימוש באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בכתובת info@drimini.co.il כדי שנוכל לטפל בהקדם בחששותיך
  • עיצוב נגיש: האתר שלנו עוצב מתוך מחשבה על נגישות, כולל שיקולים של ניגודיות צבעים, קריאות טקסט וניווט ברור.
  • ניווט מקלדת: אנו מבטיחים שניתן לגשת לכל הפונקציונליות והתוכן באתר שלנו באמצעות ניווט מקלדת בלבד, מה שמאפשר למשתמשים המסתמכים על טכנולוגיות מסייעות או בעלי לקויות ניידות לעסוק באופן מלא בתוכן שלנו.
  • תאימות עם טכנולוגיות מסייעות: האתר שלנו נועד להיות תואם למגוון טכנולוגיות מסייעות, כגון קוראי מסך, מגדילי מסך ותוכנות זיהוי קול.
  • מבנה וכותרות עקביים: אנו משתמשים בכותרות ובמבנה היררכי מתאימים כדי להבטיח שהתוכן מאורגן היטב וניתן לנווט בו בקלות על ידי כל המשתמשים, כולל אלה המשתמשים בקוראי מסך.
  • הימנעות מתוכן מהבהב: אנו נמנעים משימוש בתוכן שעלול לגרום להתקפים או אי נוחות, כגון אנימציות מהבהבות, תוך ציות להנחיות הנגישות.
  • תוכן של צד שלישי: בעוד שאנו שואפים לשמור על נגישות באתר האינטרנט שלנו, ייתכן שחלק מהתכנים או האפליקציות של צד שלישי לא יהיו נגישים באופן מלא. אנו פועלים לטפל במקרים אלו ולעודד ספקי צד שלישי לשפר את הנגישות שלהם.

אנו מחויבים לטפח חוויה מקוונת מכילה לכולם ומטרתנו להסיר כל מחסומים שעלולים למנוע מאנשים להשתתף באופן מלא באתר האינטרנט שלנו וליהנות ממנו. ככל שהטכנולוגיה וההנחיות מתפתחות, נמשיך לשפר את תכונות הנגישות שלנו ונשתדל לספק מרחב דיגיטלי מסביר פנים לכל המשתמשים. הצהרה זו תיבדק ותעודכן מעת לעת כדי לשקף את המאמצים וההתקדמות המתמשכים שלנו בשיפור הנגישות לאתר. לכל בירור או חששות הקשורים לנגישות, אנא צור איתנו קשר בכתובת info@drimini.co.il

עדכון אחרון: אוגוסט 2023

הפרטנרים שלנו

יש לך שאלה בנוגע להזמנה? הצעה? אנחנו פה בשבילך!